Likwidacja Szkód

W City Broker opracowaliśmy autorski system likwidacji szkód. Klient, dla którego szkoda często stanowi źródło stresu, otrzyma wsparcie na każdym etapie likwidacji. Staramy się, żeby cały proces przebiegał szybko i sprawnie. 

 

 

Spółka City Broker ponad 20 lat uczestniczy w likwidacji szkód swoich klientów. Występujemy w całym procesie likwidacyjnym, od momentu zgłoszenia do nas informacji od klienta do wypłaty odszkodowania w należnej wysokości. Zespół doświadczonych likwidatorów w oparciu o najnowsze zdobycze techniki zarządza procesem likwidacji w najbardziej optymalny sposób. 

W procesie likwidacji szkody pomagamy klientowi w przygotowaniu dokumentów, które po naszej weryfikacji zostaną przesłane do Zakładu Ubezpieczeń. Nasza aktywność polega też na bezpośrednich oględzinach przy szkodach większych rozmiarów. Dokonujemy profesjonalnych oględzin, pomiarów, robimy dokumentację fotograficzną. Całość tak przygotowanej dokumentacji skraca do minimum czas oczekiwania na decyzję o wypłacie odszkodowania. 

W przypadku niekorzystnych decyzji ubezpieczyciela przygotowujemy odwołania, bierzemy aktywny udział w sytuacjach spornych. Po swojej stronie organizujemy wyliczenia, argumenty oraz inne aspekty mające doprowadzić do wypłaty prawidłowej, należnej kwoty odszkodowania. W sytuacjach skomplikowanych na życzenie klienta występujemy w negocjacjach warunków ugody lub wszelkich innych ustaleń na drodze ubezpieczyciel – klient. 

W ramach spółki zostało zlikwidowanych ponad 20 tysięcy szkód. Taka baza stanowi olbrzymie doświadczenie w niemalże każdej przykrej sytuacji w której doszło do szkody. Na spotkaniach z potencjalnymi klientami chętnie przedstawimy nasze mechanizmy skutecznego zarządzania całym procesem likwidacji.

Autorskie oprogramowanie zaprojektowane przez nasz zespół pracowników zostało stworzone wyłącznie dla naszej spółki. Program doczekał się wielu aktualizacji po prośbach klientów. Program tworzony wyłącznie dla City Broker posiada niemalże nieograniczone możliwości stosowania dodatków i nakładek ułatwiających klientowi kontakt oraz wgląd i zarządzanie szkodą. Według naszej najlepszej wiedzy jesteśmy jedyną spółką brokerską korzystającą z takiego typu oprogramowania. 

Wielokrotnie mówi się, że najlepszym weryfikatorem jakości warunków w polisie jest szkoda. Udokumentowane ponad 20 tysięcy zlikwidowanych szkód stanowi najbardziej namacalne referencje pracy naszej kancelarii. 

W każdej sytuacji związanej z zaistniała szkodą polecamy kontakt z Zespołem Likwidacji Szkód City Broker. 

Poniżej logowanie do panelu klienta.